JoomlaTemplates.me by iPage Review

Meteo Noorddijk

Temperatuur: 19.2° C
Windsnelheid: 4.8km/h NNO
Luchtdruk: 1012.0hPa
Laatste update: 04/08/2021 18:29:00

meteo.depolderster.be

Komende maand

Laatste nieuwtjes

Ons nieuw ledenblad "zomer 2021" is er! 
Ons nieuwste ledenblad "zomer 2021" is er, dit ledenblad staat maar liefst 39 pagina's informatie over sterrenkunde, ruimtevaart en weerkunde, verenigingsnieuws, foto's, enzovoort. Onze leden kunnen dit ledenblad vinden bij de sectie "ledenbladen"

 

 

 

Een terugblik op de zonsverduistering van 10 juni 2021
Op 10 juni 2021 was er in onze streek een gedeeltelijke zonsverduistering te zien, onze leden en sympathisanten hebben deze ook op de voet gevolgd. We ontvingen deze timelapses van de zonsverduistering.-De timelapse van Patrick Buysse kan hier bekeken worden: Klik hier
-De timelapse van mevrouw Cecile De Graeve: Klik hier

Sterrenwacht De Polderster - Kapelledreef 2, 9960 Assenede
sterrenwacht@depolderster.be

Schrijf u in op onze nieuwsbrief

E-mail adres:

voornaam:

achternaam: